środa, 7 grudnia 2016

Recenzja płytki BPL- 032+ Mikołajkowy manicure

Hejka kochane, dawno temu już doszła do mnie paczuszka z nurbesten.de i w niej była cudowna płytka ze świąteczno- zimowymi wzrorkami którą wam dzisiaj przedstawię.


Płytka przychodzi do nas w niebieskiej folii ochronnej, chroniącej ją przed wszystkimi zadrapaniami. Blaszka jest przylejona do plastkikowej podkładki, dzięki czemu się nie skaleczymy przy wyjmowaniu ją z opakowania. Do płytki jest dołączone papierowe opakowanie w którym możemy ją przechowywać i nic się z nią nie stanie.


Na płytce znajduje się 18 różnej wielkości wzorki. Niestety kilka z nich w całości nie chce się odbić, ale większość na szczęście tak. Wzorki pasują na miesiąc grudzień, ponieważ można tam znaleźć coś na Mikołaja, Boże Narodzenie czy też zrobić sobie zimowy manicure ze śnieżynkami.


Mój Mikołajkowy manicure z użyciem płytki 


Użyte lakiery:
* Golden Rose CLEAR
* Golden Rose 42
* Lovely 436
*


Do zobaczenia:)

7 komentarzy :

 1. Piękne świąteczne motywy :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się nad zakupem takich stempelków:)

  OdpowiedzUsuń
 3. previous to an IVF attempt or natural thought are sufficient to be really worth putting the attempt in training for the best possible outcome.http://www.healthsupreviews.com/neurocyclin/

  OdpowiedzUsuń
 4. hahaha, właśnie dzisiaj z paznokci zmywałam ten sam czerwony lakier;p

  OdpowiedzUsuń
 5. support are accessible to help them deal with their hazard. At dominant testo the point when a client try to open or close exchanging positions either on the web or via telephone, CFD supplier.
  http://www.supplementadvise.com/dominant-testo/

  OdpowiedzUsuń
 6. We tend to Shakra Keto Diet Reviews live during a world that is obtaining more and more obese and unwholesome. On account of our traumatic lifestyle we tend to tend to attract all sorts of health issues like heart diseases and cancer to state some. Most folks need to take care of sensible health and Shakra Keto Diet perfect weight however the challenge lies is choosing the proper weight reduction program since there are too several to decide on from. Read more: https://wellnesswebpro.com/shakra-keto-diet-reviews/

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.